• Wpisów: 66
  • Średnio co: 29 dni
  • Ostatni wpis: 17 dni temu, 21:45
  • Licznik odwiedzin: 18 944 / 1945 dni
 
lav
 
pcheła: Melduję się po 1 dniu! Było strasznie :( Jednak coś w tym jest, że początki bywają trudne. Całe popołudnie przepłakałam, było mi ciężko (dosłownie też...) jakoś dziwnie i nieswojo się tam czułam. Mam skrytą nadzieję, że jutro będzie lepiej, doszłam do wniosku, że póki co nie poddam się i spróbuję, inaczej będę żałować.

Otworzyła się też nowa możliwość, bo początkowo miałam zacząć od stażu i później kontynuować (nie byłam zachwycona, bo nie oszukujmy się jak odłożyć a wesele, wyżyć i opłacić studia zaoczne z 900zł?), ale może uda się, że od razu zacznę od normalnej umowy o pracę (wiadomo stawka lepsza, mniej więcej taka jak w poprzedniej pracy). Okaże się. Chyba zaczynam być normalnym człowiekiem, bo zaczynam wyczekiwać piątku :D (wcześniej pracowałam w weekendy, więc piątek był karą, wszyscy wyczekiwali, a ja nienawidziłam :D )

Ale tyle o pracy, bo jeszcze będę mieć koszmary... Zrobiłam jesienną listę zakupów jakiś czas temu, ale nie wiem czy jest sens ją wstawiać, bo kupiłam już większość ubrań. Dorwałam cudowną ramoneskę w Lidlu (była idealna na sukienkę weselną) i wymarzoną torebkę na vinted. Ta torebka to był dramat, uwidziała mi się w głowie taka wizja torebki: czarna, a'la szoperka, ale nie mieszcząca A4, ale mieszcząca B5. Z uszami i długim paskiem, złotymi elementami, bez klapy, na zamek sratatata... I znalazłam! po miesiącu poszukiwań jest moja! Kocham ją! Teraz poluję na szal do nowej kurtki ;) ma być szaro-biały i nie taaaki ogromny jak zimowy, a trochę cieńszy i fajne spodnie... Wypłato przybywaj! Na pogodzie widziałam, że u mnie we wrześniu max 21 stopni, więc jutro zacznę przeglądać i chować letnie ubrania :)

A co u Was? Jak pierwszy dzień szkoły? :D
X2HqR9nRJM.png


ytezlnbFxb.png


utZPZusT4b.png


RXPQDSQN6E.png


rU9DA3bbic.png


rp74B8t7de.png


qXTjslr1ae.png


otP6X4QFCa.png


OruL8Id1hM.png


mJUKHlYKFz.png


lmqDeviMcW.png


lJE8uwImHH.png


KY6Yet4byN.png


dgrou0pbty.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego