• Wpisów: 62
  • Średnio co: 30 dni
  • Ostatni wpis: 4 dni temu, 22:56
  • Licznik odwiedzin: 18 594 / 1908 dni
 
lav
 
Wczoraj z Miśkiem w ramach naszej rocznicy (4lata razem) wybraliśmy się do Energylandi. Powiem Wam, że super sprawa! Wyjechaliśmy ok godziny 8, a na miejscu byliśmy przed 10, więc trafiliśmy na samo otwarcie. Bilety mieliśmy kupione, więc ominęły nas kolejki do kas. Było bardzo dużo osób, tym bardziej, że trwały imprezy z okazji Dnia Dziecka.
Szczerze? Ja byłam przerażona tymi „atrakcjami”, miałam ochotę płakać kiedy wisiałam głową w dół, jakieś 40 metrów nad ziemią. Na ani jednej atrakcji nie otworzyłam oczu, a po jednej z nich trafiłam do łazienki z rewolucją w żołądku i chęcią wymiotowania. Po chwili jednak wszystko się uspokoiło i bawiłam się jak nigdy! Zaliczyliśmy większość ekstremalnych kolejek, kino 7D, zostaliśmy oblani wodą przez dzieci z armatek przy pontonach, spaliliśmy sobie czoła od słonka, wystaliśmy się w mega kolejkach, po czym stwierdziliśmy, że chcemy jeszcze!
Cudownie spędziliśmy naszą czwartą rocznice. Cały czas towarzyszyła nam myśl, że za rok o tej porze będziemy już małżeństwem, będzie zupełnie, zupełnie inaczej. Obiecaliśmy sobie, że następnym razem wrócimy tu w przyszłym roku. Już po wszystkich ceremoniach ze świadomością, że zrobiliśmy kolejny krok w byciu razem jak najbardziej na „poważnie” !

7.jpg


1.jpg


2.jpg


3.jpg


5.jpg


6.jpg


Była to nasza czwarta rocznica i jednocześnie mamy 11 miesięcy do ślubu :*

4.jpg


Niedługo ustawię ten wpis tylko dla znajomych, będzie pojawiało się więcej notatek z prywatnymi zdjęciami, ale z ograniczonym dostępem :) A tymczasem:

Screenshot_2017-06-04-19-07-21.png

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego